Navigáció
btm-left.pngbtm-right.png
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
btm-left.pngbtm-right.png
Versenyek

Versenyeredmények 2018/2019

 

Szabadi Ábel:

          Katona József Gimnázium német nyelvi fordító verseny (II. hely)

          Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (megyei forduló 3. hely)

          Abenteuerland

          Megyei Matematikaverseny

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 12. hely)

 

Bicsérdy Levente:

          Katona József Gimnázium német nyelvi fordító verseny (13. hely)

          Abenteuerland

          Kazinczy-verseny (2. hely)

 

Kübler Petra:

          Meine Oma hat erzählt (1. hely)

          Kazinczy-verseny (1. hely)

          Kazinczy-verseny (területi forduló)

          Megyei Matematikaverseny

          „Pénz körül forog a világ”

          Pontvelem Pénzügyi csúcs országos vetélkedőn való részvétel során a regionális döntőbe, majd onnan az országos döntőbe jutott (VIII. hely) 

          Pénzhét (megyei forduló 3.hely) 

 

Bagó Boglárka:

          Meine Oma hat erzählt (2. hely)

 

Huber Hanna:

          Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei forduló 12.hely)

 

Steiner Letti:

          Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei forduló 4.hely)

          Kazinczy-verseny (1. hely)

          Kazinczy-verseny (területi forduló)

 

Angeli Olivér:

          Meina Oma hat erzählt (2. hely)

          Kazinczy-verseny (3. hely)

 

Bányai Dóra:

          Meina Oma hat erzählt (3. hely)

 

Schwáb Tamás:

          Meine Oma hat erzählt (3. hely)

 

Dobler Kíra:

          Abenteuerland

          Kalocsai Nebuló EGYMI által meghirdetett vers-és novellaíró pályázat

 

Kübler Dóra:

          Abenteuerland

          Kalocsai Nebuló EGYMI által meghirdetett vers-és novellaíró pályázat

 

Fetter Emese:

          Kalocsai Nebuló EGYMI által meghirdetett vers-és novellaíró pályázat

 

Harangozó Ákos:

           Kalocsai Nebuló EGYMI által meghirdetett vers-és novellaíró pályázat

          „Pénz körül forog a világ”

 

Rittgasser Emília:

          Kazinczy-verseny (3. hely)

 

Walter Eszter:

          Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei forduló 4.hely)

          Kazinczy-verseny

 

Hirth Ádám:

          Kazinczy-verseny (2. hely)

          Megyei Matematikaverseny

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 41. hely)    

 

Kovács Amira:

           Kazinczy-verseny (2. hely)

           Kazinczy-verseny (területi forduló)

 

Kohl Lavénia:

          Simonyi Zsigmond helyesírási verseny (megyei forduló 11.hely)

          Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (megyei forduló 6. hely)

          Megyei Matematikaverseny (3. hely)

          Varga Tamás Megyei Matematikaverseny megyei forduló

          „Pénz körül forog a világ”

          Pontvelem Pénzügyi csúcs országos vetélkedőn való részvétel során a regionális döntőbe, majd onnan az országos döntőbe jutott (VIII. hely)

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 21. hely)

          Pénzhét (megyei forduló 3.hely)

 

Melcher Levente:

          Megyei Matematikaverseny

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 92. hely)          

 

Dobler Dániel:

          Megyei Matematikaverseny

          „Pénz körül forog a világ”

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 56. hely)    

 

Mayer Jázmin:

          „Pénz körül forog a világ”

          Pontvelem Pénzügyi csúcs országos vetélkedőn való részvétel során a regionális döntőbe, majd onnan az országos döntőbe jutott (VIII. hely) 

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 82. hely)

          Pénzhét (megyei forduló 3.hely)

 

Follárdt Áron:

  „Pénz körül forog a világ”

 

Fuszenecker Kíra:

          Pontvelem Pénzügyi vetélkedő

 

Hársch Ákos:

          Pontvelem Pénzügyi vetélkedő

 

Csupor Ákos:

          Pont velem Pénzügyi vetélkedő

 

 

Hirth Ákos:

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 26. hely)

          Bendegúz matematika Tudásbajnokság (megyei 10. hely)

 

Fetter Péter:

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 75. hely)

 

Rockenstein Ádám:

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 81. hely)

 

Papp Hanna:

          Zrínyi Ilona Matematika verseny (megyei 100. hely)

 

Hóman Hanna:

          Szavalóverseny (helyi 2. hely)

          Hartai költészet napi szavalóverseny (2. hely)

 

Walter Zsófia:

          Hartai költészet napi szavalóverseny

          Megyei német vers-és prózamondó verseny (3. hely)

          császártöltési német-vers és prózamondó verseny (3. hely)

          Országos német vers-és prózamondó verseny (15. hely nyelvjárás kategória) 

 

Bucsi Zalán:

         Hartai költészet napi szavalóverseny

 

Lelovics Zsófi:

Pénzhét (megyei forduló 3. hely)

 

Láng Andor:

        Pénzhét (megyei forduló 3. hely)

 

 

A 2017-18-as tanévben versenyeken részt vett s jól szereplő tanulóink hosszú listája:
Katzenbach Kitti :
- „Pénz körül forog a világ” (2. hely)
- Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló (12. hely)
- Katona József Gimnázium fordító verseny (8. hely)
- Abenteuerland (2. hely)
- Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny megyei forduló
- Lotz szövegértési és helyesírási verseny megyei (2. hely)
- Iskolai szavalóverseny (3. hely)
- Zrínyi Ilona matematika verseny (29. hely)
Follárdt Lőrinc:
- „Pénz körül forog a világ” (2. helyezés)
- Katona József Gimnázium fordító verseny (3. hely)
- Abenteuerland (2. hely)
- Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny
- BankVelem Pénzokos kupa Országos elődöntő (7. hely)
- Sakk Országos Diák Olimpia (15.hely)
Urbán Pálma:
- „Pénz körül forog a világ” (6. hely)
Munding Rita:
- Abenteuerland (2. hely)
Hirth Gréta:
- „Pénz körül forog a világ” (6. hely)
- Abenteuerland (2. hely)
- Zrínyi Ilona matematika verseny (57. hely)
Kohl Lavénia:
- Megyei Matematika verseny (2. forduló)
- Das Schlachten früher und heute pályázat (különdíj)
Bagó Boglárka:
- Das Schlachten früher und heute pályázat (1. hely)
Galambos Lilla:
- Das Schlachten früher und heute pályázat (3. hely)
Schwáb Tamás:
- Das Schlachten früher und heute pályázat (2. hely)
- Megyei Német nyelvű szavalóverseny nyelvjárási kategória (2. hely)
- Császártöltési szavalóverseny (2. hely)
- Országos Német Nemzetiségi Szavaló verseny (18. hely)
Dobler Kíra:
- Das Schlachten früher und heute pályázat
- Egyházmegyei hittan verseny (4. hely) 7-8. kategória
Ginál Laura:
- Das Schlachten früher und heute pályázat
Fetter Emese:
- Das Schlachten früher und heute pályázat (3. hely)
- Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny
Szabadi Ábel:
- Das Schlachten früher und heute pályázat
- Megyei Matematika verseny (9. hely)
- Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (megyei 10. hely)
- Katona József Gimnázium Fordító verseny (10. hely)
- Országos Német Nyelvi Tanulmányi verseny (megyei forduló 6. hely)
- Egyházmegyei hittan verseny (4. hely) 7-8. kategória
- Zrínyi Ilona matematika verseny (29. hely)
Nádasdi Milán:
- „Pénz körül forog a világ” (6. hely)
Bicsérdy Levente:
- Megyei Matematika verseny (2. forduló)
- Varga Tamás megyei matematika verseny
- Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (megyei 13. hely)
- Egyházmegyei hittan verseny (4. hely) 7-8. kategória
Rockenstein Ádám:
- Varga Tamás megyei matematika verseny
Haris Zita:
- „Pénz körül forog a világ” (2. hely)
- Lotz János szövegértési és helyesírási verseny (megyei 6. hely)
- Kazinczy-verseny (helyi 1. hely, területi 1. hely)
- Kazinczy-verseny országos forduló arany minősítés
- Zrínyi Ilona matematika verseny
Angeli Olivér:
- Kazinczy-verseny (helyi 1. hely)
Kübler Petra:
- Kazinczy-verseny (helyi 2. hely, területi 3. hely)
- Iskolai szintű szavalóverseny 2. hely
- Harta- területi szavalóverseny
Lelovics Zsófia:
- Kazinczy-verseny (helyi 3. hely)
Hóman Hanna:
- Iskolai szavalóverseny (1. hely)
- Területi szavalóverseny (3. hely)
- Mesemondó verseny (2. hely)
Antóni Lara:
- Iskolai szavalóverseny (3. hely)
Walter Zsófia:
- Iskolai szavalóverseny (2. hely)
Mayer Míra:
- Iskolai szavalóverseny (2. hely)
- Területi szavalóverseny
Schindler Hermann:
- Iskolai szavalóverseny (1. hely)
- Területi szavalóverseny
Széplaki Málna:
- Járási szépíró verseny (1. hely)
- Megyei szépíró verseny (3. hely)
Iván Erzsébet:
- Járási szépíró verseny (1. hely)
Hirth Ákos:
- Zrínyi Ilona matematika verseny (60. hely)
Csupor Ákos:
- Zrínyi Ilona matematika verseny (40. hely)
Magurai Olivér:
- Zrínyi Ilona matematika verseny (94. hely)
Melcher Levente:
- Zrínyi Ilona matematika verseny (91. hely)
Gombkötő Gréta:
- BankVelem Pénzokos kupa Országos elődöntő Bp. (7. hely)
Viedner Kevin:
- BankVelem Pénzokos kupa Országos elődöntő Bp. (7. hely)
Ladányi Dávid:
- Megyei Diák Olimpia úszóverseny
btm-left.pngbtm-right.png

Ma 2019. 10. 18.
Lukács napja van.
Holnap Nándor napja lesz.
btm-left.pngbtm-right.png
Csengetési rend
1. óra : 8:00-8:45
2. óra : 8:55-9:40
3. óra : 10:00-10:45
4. óra : 10:55-11:40
5. óra : 11.50-12:35
6. óra : 12:45-13:30
btm-left.pngbtm-right.png